В даному розділі нашого магазину представлені сучасні кронштейни для проектора. Якщо у Вас є необхідність закріпити або встановити проектор до потоку або стіни - Ви можете скористатися даною категорією. У нашому арсеналі багаторічний досвід в установці проекторів, тому ми зможемо максимально швидко і точно підібрати Вам необхідний кронштейн.

Велику масу різних моделей в нашому магазині представляють кріплення фірми Vogel's - всесвітньо відомого нідерландського виробника надійних високоякісних кронштейнів для різної електроніки. Професійна установка і висока якість кожної моделі забезпечать Вам легку інсталяцію та довгий термін служби виробу з довічною гарантією.

Проектор це цілком гідний варіант заміни великого телевізора, до того ж при перегляді у Вас завжди буде відчуття невеликого кінотеатру. Вибирати стельовий кронштейн для проектора необхідно правильно.

Перш за все, потрібно враховувати вагу Вашого проектора, оскільки різні моделі проекторних кріплень розраховані на різну вагу. Так само не забудьте переконається що принципова конструкція кронштейна не перешкоджає приєднанню до проектора різних роз'ємів і кабелів - це важливо.

Перш ніж купити кронштейн для проектора Ви так само повинні заміряти висоту приміщення і врахувати особливості конструкції стелі в приміщенні. Якщо стеля плоска, то Вам цілком зійде найпростіше кріплення. У випадках, якщо стеля має складну геометрію і кілька площин - потрібно розглядати кронштейни з трубою, розмір якої буває різним або телескопічним. Це дозволить опустити проектор на необхідну висоту, щоб забезпечити безперешкодне проектування зображення.

Настінні кріплення для проекторів не так популярні, як стельові, однак це може бути єдиним варіантом у випадках, коли кріпити на стелі кріплення не представляється можливим, наприклад, у Вас натяжна стеля і заставні для кріплення проектора не передбачені. В такому випадку настінний кронштейн дозволить Вам ідеально встановити проектор і отримати максимально комфортні умови для проектування картинки.

Якщо у Вас виникли питання щодо вибору кронштейна сміливо звертайтеся до нас за консультацією. Підберемо для Вас максимально кращий кронштейн з необхідним функціоналом. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з подібними кронштейнами - довіртеся професіоналам!Кронштейн Vogel's PPC1585W

PPC 1585W - телескопічне кріплення, що регулюється по висоті, спеціально розроблене для останнього п...
11 540 грн

Труба Vogel's PUC2415B

PUC2415B – це труба висотою 1500 мм, що є частиною модульної системи Connect-it,за допомогою якої мо...
5 500 грн

Труба Vogel's PUC2408B

PUC2408B – це труба висотою 80 см, що є частиною модульної системи Connect-it,за допомогою якої можн...
3 630 грн

Кріплення Vogel's PUC1045

Стельова пластина PUC 1045 є частиною модульної системи Connect-it.Такі стельові пластини можна вико...
4 120 грн
Показано з 1 по 12 із 17 (всього 2 сторінок)