Купуючи кріплення для свого телевізора дуже часто є необхідність монтажу додаткових пристроїв - компонентів, серед яких різні DVD або Blue Ray приставки, телевізійні та супутникові тюнери та інші приставки. Саме для таких компонентів створена дана категорія кріплень. Тут Ви можете знайти всілякі комплексні або індивідуальні рішення для установки Вашої електроніки в кращому вигляді. Не потрібно нічого вигадувати - кращі виробники кронштейнів вже все придумали за Вас.

Якщо Вам необхідно красиво прокласти дроти від телевізора на стіні до інших пристроїв, але ремонт вже зроблений, це не проблема. Використовуйте кабель-канал - спеціальне кріплення, яке дозволить красиво і естетично сховати абсолютно всі дроти і вивести їх в саму підлогу під плінтус. Додатково на кабель-каналі Ви зможете встановити додаткові кронштейни для різних приставок та іншої апаратури. В кінці це все придбає приємний естетичний вигляд з приголомшливою зручною функціональністю.

Сміливо звертайтеся до нас з будь-яких консультацій у підборі і установки додатковий кронштейнів і компонентів. З Вас докладне завдання - з нас конструктивна пропозиція і її реалізація.Кронштейн Vogel's TVA 6400 Media box mount

Для акуратного приховування медіа приставокБільшість людей вважають за краще тримати медіа приставку...
799 грн
Нет в наличии
Нет в наличии
Нет в наличии
Нет в наличии
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)